Odborné akce

III. Brněnský den klinické farmacie

III. Brněnský den klinické farmacie

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

rádi bychom Vás pozvali na III. Brněnský den klinické farmacie, který se již tradičně uskuteční v prostorách Masarykova onkologického ústavu v Brně ve čtvrtek 16. února 2017.

Všeobecné informace:

Místo konání: Masarykův onkologický ústav, RECAMO, Žlutý kopec 7, 656 53 Brno

Registrace: na stránkách věnovaných této akci.

Doprava k místu konání MHD: Trolejbus č. 38 a 39 nástupiště Komenského nám., zastávka Žlutý kopec.
GPS - Loc: 49°11'40.314"N, 16°35'20.74"E

Parkování: Vzhledem k omezené kapacitě parkovacích míst v okolí Masarykova onkologického ústavu, doporučujeme účastníkům, aby využili možnost parkování v přilehlých ulicích MOU (ul. Lerchova, ul. Barvičova, Mendlovo nám.)

Oběd: Obědy formou buffet jsou zajištěny pro účastníky konference.

Registrační poplatky: Člen ČOSKF 100 Kč, nečlen 150 Kč

Program:

Součástí programu budou informace k letošnímu sběru dat v oboru klinická farmacie, za UZIS se setkání zúčastní RNDr. Jan Mužík, PhD. včetně aktuálních praktických tipů k vlastnímu vyplňování výkazu A007 v roce 2017. Výkaz byl na základě výsledků z roku 2015 pro sběr dat za rok 2016 upraven, výrazně je zjednodušen oddíl "Pracovníci", ke změnám došlo i v oddíle "Evidence činností klinického farmaceuta". Přehled změn, které byly provedeny shrnujeme v příslušné sekci. Dotazy je možné zasílat na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V dalším bloku se bude řešit problematika výkonů klinického farmaceuta. Aktuální informace jsou dostupné na našem webu v sekci věnované výkonům. Dotazy je možné zasílat na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V odpoledním bloku zazní přednášky na téma: sondy z pohledu chirurga a onkologa.

Další informace o této konferenci se dozvíte v pozváncena stránkách věnovaných této akci.

Těsíme se na setkání.

 

Za organizační výbor
PharmDr. Šárka Kozáková, MBA
PharmDr.. Jana Gregorová