Novinky

Tričko a sportovní dres v barvách ČOSKF 2018

Tričko a sportovní dres v barvách ČOSKF 2018

Milé kolegyně a milí kolegové,

minulý rok ve spolupráci s Juditou Kudělovou a Zdeňkem Novákem vznikly (se svolením výboru společnosti) sportovní dresy vyvedené v barvách ČOSKF (naživo byly vidět na kongresu ČOSKF v říjnu 2017). Pro sezónu 2018 tedy nastává akorátní čas k provedení poptávky, aby bylo možno zahájit jarní trénink či pohyb jen tak pro potěšení "v reprezentačních barvách".

Dresy vyrábí česká firma Kalas a jsou připraveny dvě varianty: běžecký dres (bez kapes a zipu, přes hlavu) a cyklistický dres (na zip až dolů, s kapsičkami na zádech). Barevné provedení naleznete v příloze (na náhledu je vždy pohled zepředu a zezadu), použité materiály viz web fy Kalas: cyklistický dres ELITE 08 a tričko Fitness na běh.

Velikosti
Při vytváření objednávky využijte příslušné velikostní tabulky na webu výrobce.

Objednávka:
Objednávky zasílejte formou vyplněné tabulky (včetně varianty pánská/dámská, velikosti, jména, kontaktů a adresy). Objednávka je závazná a eventuální výměny či reklamace bude řešit již každý jednotlivě.

Distribuce:
Forma distribuce je dohodnuta následovně: z tabulky, kde budou vyplněny kontaktní údaje, vzejde souhrn požadavků. Firma, která požaduje před zahájením výroby 50% zálohu, poté osloví mailem všechny objednávající dle uvedených kontaktů, kterým předá informace a podklady pro platbu zálohy. Poté, co se sejde alespoň 50% předpokládané částky (záleží na naší disciplinovanosti), bude zahájena výroba dresů/triček (cca 4-5 týdnů). Hotové výrobky jednotného designu budou rozeslány dle jednotlivých požadavků objednavatelům s vyčíslením doplacení částky k záloze (faktura, dobírka).

Orientační cena:
Cyklodres cca 1200,-
Triko cca 850,-

Termín uzávěrky poptávek: 11.2.2018. Vyplněné tabulky prosím posílejte na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., telefon pro případné dotazy 728 877 345.

S pozdravem

Honza Dvořák
KF Nemocnice České Budějovice