Novinky

Aktualizace osobních údajů v evidenci ČLS JEP

Aktualizace osobních údajů v evidenci ČLS JEP

Česká lékařská společnost J. E. Purkyně informuje o možnosti kontroly a aktualizace členství v nově zpřístupněném profilu člena v členské databázi. 

Zároveň prosí o aktualizaci osobních údajů.

Dostupné na www.cls.cz, zde kliknout na horní lištu vpravo- Stát se členem/Přihlásit se

Přihlášení do profilu:

je možné pro všechny členy, kteří mají v databázi uvedený email, uhradili první členský příspěvek a tím si profil aktivovali.


V profilu člena je možné provést tyto úpravy:

- aktualizovat své kontaktní údaje, kromě emailové adresy, ta musí být   unikátní a lze ji změnit pouze nahlášením na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
- rozšiřovat svá členství ve společnostech, spolcích nebo sekcích
- kontrolovat platby za členství
- stáhnout si doklad o zaplacení 

Přihlášení je možné provést přes odkaz níže nebo postupem uvedeným nahoře. 

Pro první přihlášení do profilu člena je nutné rozkliknout žádost o heslo (je možné i kliknutím na obrazovce): https://databaze.cls.cz/zapomenute-heslo-clena a vložit svůj email (evidovaný v členské databázi ČLS JEP) a evidenční číslo člena (= variabilní symbol z platební výzvy členských poplatků), na email bude doručen odkaz pro změnu hesla. Dále je již možné se přihlásit pod novým heslem na https://databaze.cls.cz/prihlaseni-clena 

Manuál k profilu člena - https://www.cls.cz/aktuality/manual-pro-cleny-prihlaseni-do-profilu-clena-cls-jep-12187 


Dotazy k vašemu členství nebo poplatkům vám rádi zodpovíme na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. +420 224 266 223