Kariéra

Volná pracovní pozice- Domov pro seniory Chodov

Jsme Domov pro seniory s více než 30letou tradicí. Naší jedinečností je maximální možná otevřenost veřejnosti a využívání nejmodernějších metod a postupů v péči o seniory.

V současné době hledáme kolegu/kolegyni na pozici

Klinický farmaceut (8 hodin týdně)

Náplň práce:

  • racionalizace chronické farmakoterapie při nástupu klienta do zařízení;
  • opakované kontroly vzhledem k délce pobytu klienta v DS;
  • řešení specifických dotazů ošetřujícího lékaře – aktivní účast na vizitě;

Nabízíme:

  • dlouhodobá spolupráce formou DPP nebo DPČ v rozsahu 8 hodin týdně;
  • příjemný kolektiv a moderní pracovní prostředí.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v oboru farmacie;
  • svědomitost, zodpovědnost, aktivní přístup;
  • trestní bezúhonnost.

Kontakt:

Ing. Pavla Černovická
Tel. : 773 808 815

Domov pro seniory Chodov
Donovalská 2222/31
149 00 Praha 4 – Chodov